Opisz co robiłeś w ferie po niemiecku

Pobierz

Byliśmy w Zakopanem.. Moje wakacje nie były ciekawe.. Jadłem śniadanie i brałem prysznic, później surfowałem w Internecie, oglądałam telewizję i grałem na komputerze.. durch den Wald wandern - wędrować przez lasPrzydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym).. W niedzielę nie śpię długo.. W czasie przeszłym .. Oto przykładowe opisy ferii po angielsku.. Po południu wróciła z pracy moja siostra i rodzice.. Czasami jeździłyśmy również na sankach oraz łyżwach.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Das Hotel hat in ruhiger Lage gelegen.Opis weekendu po niemiecku.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Większość czasu spędziłam z moja przyjaciółką Ewą.. Na przykład w gazetach, pracach naukowych, w telewizji czy radiu, ale również wtedy, kiedy piszesz oficjalnego e-maila; Perfekt używa się w "normalnym" życiu, na co dzień.Opisz co robi Susi po szkole.. 2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .Napisz 7 zdan co robiłes w ferie po angielsku.. Jem śniadanie i się ubieram.. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 84% - głosów: 30Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. die hohen Berge erreichen - zdobywać szczyty..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Wiosna, Lato, Jesień, Zima to słówka, które musisz znać, bez względu na to, czy pracujesz za granicą, czy uczysz się w szkole/ na studiach języka niemieckiego.ferie zimowe - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Tutaj po polsku: Ferie spędziłem w domu.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Jeździłem na nartach i na snowboardzie.. am Lagerfeuer sitzen - siedzieć przy ognisku.. prawie cale ferie spedzilem z moimi kumplami.poszlismy nalyzwy,do kina.a na koniec ferii udalem sie z rodzina do drugiej rodziny na trzy dni.ferie bardzo mi sie podobaja.Szkoda tylko ze .Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Już o 7 wstaję.. To są moje hobby.Pojechaliśmy tez na wycieczkę do Słowacji.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.tagi: co robisz w czasie wolnym niemiecki, co robisz w czasie wolnym po niemiecku Opublikowano 24th January 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 2Jesień po niemiecku to opis zjawisk pogodowych, słownictwo i zwroty dotyczące jesiennej aury..

Co robisz na ferie zimowe?

O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Niskie temperatury czasami prowadzą do złego nastroju i przeziębień.Ta różnica wynika z sytuacji, w której mówi się o przeszłości: Präteritum używa się w kontekście literackim, oficjalnym.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2012-01-02 18:34:53; Wypisz sposoby spędzania czasu w ferie/ wakacje po niemiecku oraz napisz wypowiedź pisemną ( co robiłeś/ robiłaś w wakację/ferie) po niemiecku max 10 zdań z tego i z tego ( proszę tylko bez tłumacza i innych tego typu rzeczy ) z góry dziękuje 2016-10-16 20:59:34Opisz swoje ferie zimowe po niemiecku.. Jesień jest chyba najmniej pożądaną porą roku.. Potem sprzątam i idę do Supermarketu.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Podpowiadamy!. It was so much fun!Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Tutaj je znajdziesz!. den Rucksack packen - pakować plecak.. Odwiedzam kuzynostwo.W tym roku spędziłam swoje ferie zimowe w domu nie miałem jednak czasu na nudę i uważam, że były one całkiem ciekawe.. Co dzień budziłem się o jedenastej.. .Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. Codziennie spotykałem się z przyjaciółmi.Tłumaczenie słowa 'ferie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. poleca 81 % .. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych..

Jak spędzacie ferie zimowe?

Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Spędziłam je w domu, chodziłam na zakupy, spotykałam się z przyjaciółmi itd.In den Bergen - w górach.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Około szesnastej godziny jedliśmy razem obiad.potrzebuje 10 zdan co robisz w wolnym czasie po niemiecku 1. osoba 2.czasownik musza byc po kolei napiszcie ze gram w piłke tancze jezdze na rowerze serfuje na necie czyta m ksiazki ucze sie pisze listy spotykam sie z kolegami] słucham muzyki z góry dziekuje :DNapisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. Opis ferii po angielsku: na nartach i snowboardzie z rodzicami.. die Wanderschuhe anziehen - ubierać buty do chodzenia po górach.. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. Ewa i ja dużo spacerowałyśmy oraz lepiłyśmy bałwany.. Napisz.. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. Po niemiecku ..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.. Kończy się ciepłe lato i robi się chłodno, często deszczowo i wietrznie.. Drugi tydzień spędziłem w domu.. Biorę prysznic i idę spać.. Nie nudziłem się jednak.. Pierwszy tydzień spędziłem z rodzicami w górach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt