Sprawdzian w pustyni i w puszczy z odpowiedziami

Pobierz

Materiały powiązane z testem: Test: W pustyni i w puszczy Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. Podczas tej wyprawy powstały "Listy z Afryki" oraz wydana 20 lat później powieść przygodowo- -podróżnicza "W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nimW pustyni i w puszczy.. c) Clary.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Odpowiedzi (3) Załącz plik.. W teście W pustyni i w puszczy znajdziesz następujące pytania .Lista pytań z lektury W pustyni i w puszczy.. Inne tryby testu.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Rozwiąż test.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Rozwiąż test!Oczekiwane odpowiedzi: 1.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. a) 1866 b) 1876 c) 1888 d) 1872 Rozwiązanie - Władysław Tarkowski brał udział w: a) I wojnie światowej b) Wiośnie Ludów .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczya) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu..

App erstellen ...W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. a) Sukienkę.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. c) Mapkę.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Wschodząca gwiazda .Geneza powieści "W pustyni i w puszczy" W styczniu 1891 r. Henryk Sienkiewicz wyruszył w podróż na Czarny Ląd.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Wybierz prawdziwą odpowiedź.. Mirusinda 4 lata temu.. • Jak miał na imię przewodnik wielbłądów?. 2011-09-21 15:31:25; Jakie są pytania na teście z lektury: W pustyni i w puszczy?. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Podczas tej niebezpiecznej podróży bohaterów spotyka wiele ciekawych, ale i bardzo niebezpiecznych przygód.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Powodzenia!. 1504 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: Wybierz obsadę serialu "Wiedźmin"!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Napisz do nas.. Czy odgadniemy o której byłeś w kościele ze .Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię..

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.

• Jaki prezent dostała Nel na gwiazdkę?. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Co upewni Cię, że to .Kto dokładnie dostanie dodatkowe pieniądze?W ustawie z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (Dz. U. z 2020 r. poz. 53, 252 i 568) po art. 194h dodaje się art. 194i i art. 194j w brzmieniu:Nowelizacja ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych z podpisem Prezydenta.. akt P 20/16, stwierdzającego niezgodność art. 25 .- takie, w ktorych trzeba ja samodzielnie napisac.W przytoczonym fragmencie W pustyni i w puszczy wystepuje narrator pierwszoosobowy.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) .. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "W PUSTYNI I W PUSZCZY" .W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docPotrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami..

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą .Liczba wyników dla zapytania 'w pustyni i w puszczy test z odpowiedziami': 10000+ Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" Ustawianie w kolejności wg Zuzannakrótkiwiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. - Test 4free.PL - bezplatne za darmo komponent na strone www dla WebmasteraChcesz sprawdzic swoja wiedze z ksiazki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w Jak nazywali się główni bohaterowie?Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. Zgłoś nadużycie.. 2013-03-06 13:42:57; jakie pytania mogą być na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy .W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Odpowiedz Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione Nati07.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Głównym motywem jest wędrówka dwójki dzieci - Stasia i Nel - przez afrykański kontynent, najpierw przez pustynię, a potem puszczę.. W który roku Sienkiewicz rozpoczął karierę dziennikarską?.

W pustyni i w puszczy ...W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową.

że dobrze znasz tę książkę.. Quiz w Poczekalni.. d) Książkę.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2011-12-11 18:00:36; Jakie będą pytania mniejwięcej z lektury "W pustyni i puszczy" ?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Serwis 45minut.pl został stworzony z myślą o nauczycielach.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?. 46 Obserwuj .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pytania zawarte w teście..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt