Polskie krajobrazy prezentacja multimedialna

Pobierz

SP 2 w Gliwicach, trzy lekcje plastyki i dwie lekcje geografii z klas ą VI i VII.. Cel główny: nabycie nowych umiej ętno ści przeniesienia wiadomo ści o skali, poło żenia nizin, wy żyn, kotlin, gór, pojezierzy polskich na prac .Krajobrazy polskie są niezwykłe.. Pas pojezierzy (pas wyniesień) - zróżnicowany krajobraz ukształtował lądolód.. PRACE UCZNIÓWKrajobrazy Polski - rozpoznaj na fotografiach Znajdź parę.. Wybrzeże Cliff Ocean.Ojcowski Park Narodowy Krajobraz wyżyn ze skałkami wapiennymi, w tym południową część Jury Krakowsko Częstochowskiej z Doliną Prądnika stanowi Ojcowski Park Narodowy.. Obecnie Puszcza Białowieskajest ostatnim naturalnym ekosystemem leśnymw Europie, o niespotykanym nigdzie indziej bogactwie fauny i flory.. Wymagania wynikające ze znowelizowanej ustawy o utrzymaniu.. Zainspiruj się i wyrusz w podróż po Polsce szlakiem najpiękniejszych krajobrazów.. Są tam wzgórza, doliny, są jeziora, niziny, Bałtyk, morze szerokie, w nim bezkresne głębiny.. Pobierz.. wg Wychowawca88.. Są tam góry wysokie i jeziora głębokie, płyną rzeki, strumienie, lasy toną w zieleni.Piękna nasza Polska cała.. Zbiór 4280 prezentacji multimadialnych Microsoft Power Pointprezentacja multimedialna -cechy krajobrazu miejsko- przemysłowego Wyżyny Śląskiej praca z mapą hipsometryczną Polski oraz regionu - wskazanieZABRZE - prezentacja, animacja Power Point 1..

Nasze polskie góry"- praca plastyczna- krajobraz górski- wyklejanie plasteliną.

Krajobrazy Polski Przebij balon.kategoria: prezentacja multimedialna Polskie krajobrazy autor: Joanna Szczęsny kategoria: prezentacja multimedialna Rośliny i zwierzęta wodne i wodno-lądowe autor: Joanna Szczęsny kategoria: prezentacja multimedialna Snuj się snuj bajeczko autor: Maria Gradowska kategoria: konspekt zajęć + prezentacja multimedialna- Materiał to multimedialna prezentacja dotycząca zasad zachowywania się w przypadku spotkania z agresywnym psem.. Według tego kryterium na terenie .Prezentacja programu PowerPoint.. Zdjęcia i galeria wraz z praktycznymi informacjami ułatwiającymi planowanie podróży.. Krajobraz *ródziemnomorski.. Zaznacz miasta Polski na mapie Rysunek z opisami.. Lodowce górskie i lądolody.. Przedszkolak malując góry zazwyczaj wykona podobiznę Śnieżki (czasem Matterhornu, ale to inna bajka).Polska częśćchroniona przez UNESCO powiększyłasiędziękitemu ponad 10-krotnie.. PRZYKŁADY METOD AKTYWIZUJĄCYCH.. Strona główna.. Opis cech charakterystycznych górskiego krajobrazu - poszerzenie wiedzy o otaczającym nas świecie przyrody. ". Dziecko pozna mapę Polski, zdobędzie wiedzę o regionach Polski oraz o ukształtowaniu powierzchni..

Prezentacja multimedialna przedstawiająca charakterystykę pasów krajobrazowych Polski.

Nauczyciel prowadz ący - Agnieszka Śliwka, Monika Młynek.. 41 Ojcowski Park Narodowy Osobliwości tego parku to wspomniane już liczne jaskinie, formy terenu o różnych kształtach i lasy bukowe z domieszką jodły, wiązu i jawora, które zachowały się tylko w trudno dostępnych wąwozach.Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli.. Materiał niezgodny z wytycznymi WCAG i nieprzystosowany do pracy online.Prezentacja multimedialna Do stworzenia prezentacji multimedialnej turystycznych walorów wybranego regionu Polski użyć można rozmaitego oprogramowania komputerowego.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Ifonnka / Prezentacje multimedialne dla dzieci / geografia / Krajobrazy Polski.pps Download: Krajobrazy Polski.pps.. MIASTO ZABRZE Śląsk to 4 miliony mieszkańców, wielki przemysł i wielkie możliwości 04 5.. Występują tu liczne wzgórza morenowe oraz jeziora, w tym największe - Śniardwy i najgłębsze - Hańcza.Krajobrazy Polski.. Polska to jeden z niewielu krajów mających tak bogatą historię, który przeszedł tak wiele a jednak nadal trwa.polski krajobraz wielkomiejski.. Zapadają głęboko w pamięć.. Pomóżmy ptakom przetrwać zimę- Zasób jest lektorskim opowiadaniem; Gdzie znajdziemy miód?.

- Zasób prezentuje lektorski wykład o zastosowaniu miodu w różnych gałęziach przemysłu.Krajobrazy polskie w malarstwie.

Niepodległość - niezależność danego państwa od innych państw, mieszkańcy mogą mówić w ojczystym języku i mają wolną wolę.. Dodaj go jako pierwszy!. Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Moja Niepodległa Ojczyzna.. wskaż na mapie Polski Rysunek z opisami.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogowa .Teren lekko falisty z jeziorami przybrzeżnymi, z równinami aluwialnymi, powstałymi w wyniku akumulacji osadów rzecznych Wisły i Odry.. Rodzice zadajcie dzieciom pytanie: Co to jest .Prezentacje.. ZABRZE W SERCU ŚLĄSKA 2.. Nizina - równinna lub prawie równinna wielka forma ukształtowania terenu, obszar leżący na wysokości od 0 do 300 m n.p.m. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. Dowie się, czym jest Park Narodowy i czym różni się od parku miejskiego.. Krajobrazy kulturoweEdukacja wczesnoszkolna.. Powtórzy wybrane nazwy miast, rzek, morza i gór.. Żyjątu wilki, rysie, wydry oraz przede wszystkim największeeuropejskie ssaki -żubry.Przyporządkuj fotografie do nazwy krajobrazu.2 792 Darmowe obrazy Krajobrazy Polski.. Można je podzielić na te naturalne i kulturowe.. MIASTO ZABRZE Polska jest członkiem Unii Europejskiej 02 3.. Stają się nośnikami uniwersalnych wyobrażeń.. Mapa Polski.. Powiązane obrazy: polska krajobraz natura tatry góry niebo las beskidy drzewo drzewa..

Wyprawa na.Polskie krajobrazy - A. Stolarczyk Tajemniczy świat motyli - B. Ochmańska Woda bezcenny dar - A. Woźniczka W magicznym lesie - A. Barczak Kto mieszka w oceanach?

Nasze artykuły to także szereg informacji praktycznych, które będą pomocne przed wyruszeniem w podróż szlakiem krajobrazów Polski.Krajobrazy Polski • Prezentacje Multimedialne • pliki użytkownika B4nqeq przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Krajobrazy Polski.ppsTemat dnia: " W górach"- prezentacja multimedialna, zapoznanie z terminem: krajobraz.. Każda z tych grup ma swoich silnych przedstawicieli.. - D. Suwaj Zoo - A. PawłowskaSzukaj w tej witrynie.. W CENTRUM EUROPY MIASTO ZABRZE 500km 1000 km 03 4. wg Drewluk.. Krajobrazy Polski..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt