Jacques attali krótka historia przyszłości pandemia

Pobierz

Źródło opisu: Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu im.. Wydawca: Prószyński i Spółka (2008) ISBN: 978-83-7469-743-9.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a£7.45 - Ku czemu zmierza świat?. Włącz jasny motyw, który jest przyjemniejszy dla oczu podczas dnia.$18.99 - Ku czemu zmierza świat?. Szczegóły książki: Numer katalogowy: 203953; Autor: Attali Jacques; .. Jacques Attali (ur. 1943 w Algierze) - ekonomista, wykładowca akademicki, doradca prezydentów Jacquesa Chiraca i Nicolasa Sarkozy'ego, twórca i pierwszy prezes Europejskiego Banku .Apr 28, 2021Historia krótka przyszłości to prospektywne pracaprzez Jacques Attali opublikowany w 2006 roku przez Fayard ( ISBN ).. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.Informacje o Jacques Attali - Krótka historia przyszłości _NOWA - w archiwum Allegro.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. Władysława Biegańskiego w Częstochowie - Katalog księgozbioru: Zaloguj się by ocenić Zgłoś problem Co zadecyduje o jego kształcie?. Jego ojciec, Simon Attali, jest samoukiem i odnosi sukcesy w branży perfumeryjnej i biżuteryjnej w Algierze.. Ku czemu zmierza świat?. Źródło opisu: Biblioteka Publiczna im.. Emanuela Smołki - Katalog centralny: Zaloguj się by ocenićKrótka historia przyszłości..

Apr 27, 2022May 1, 2021Krótka historia przyszłości.

Autor przedstawia krótki zarys dziejów świata, opisuje mechanizmy rozwojowe, przełomowe wynalazki i technologie, by na tej podstawie snuć prognozy na temat czekającej nas i następne .Aug 1, 2021Apr 8, 2022€9.25 - Ku czemu zmierza świat?. W 1956 roku, dwa lata po wybuchu wojny algierskiej (), ojciec postanawia zamieszkać z rodziną na ulicy Rue de la Pompe w Paryżu (Jacques ma 13 lat).Jacques Attali Średnia ocen: 8,0 / 10 3 ocen Czytelnicy: 8 Opinie: 0 + Dodaj na półkę Kup książkę Reklama Cytaty Więcej W przyszłości, będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji.. Co zadecyduje o jego kształcie?. 1 Podsumowanie.. streszczenie.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. Produkt aktualnie niedostępny.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. Co zadecyduje o jego kształcie?. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Autor przedstawia krótki zarys dziejów świata, opisuje mechanizmy rozwojowe, przełomowe wynalazki i technologie, by na tej podstawie snuć prognozy na temat ..

Data zakończenia 2019-02-10 - cena 62 złKrótka historia przyszłości .

Tłumacz: Wojciech Nowicki.. Co zadecyduje o jego kształcie?. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, aAttali Krótka historia przyszłości.mp3 na koncie użytkownika Kielce33 • folder Attali - Krótka historia przyszłości • Data dodania: 15 sty 2021 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Informacje o Krótka historia przyszłości Jacques Attali - w archiwum Allegro.. "Jacques Attali to ideolog małej dobrej pandemii z 2009 roku" - czytamy w tytule tekstu opublikowanego 28 kwietnia 2021 roku na jednej ze stron internetowych.. Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Data zakończenia 2018-11-07 - cena 35 złWłącz ciemny motyw, który jest przyjemnieszy dla oczu podczas nocy.. Co zadecyduje o jego kształcie?. Tytuł oryginalny: .. Jacques Attali.. Sprawdziliśmy Nie znaleźliśmy takiego.Urodził się w rodzinie sefardyjskich Żydów wraz z bratem bliźniakiem Bernardem.. W jaki sposób można przewidzieć, co się wydarzy w ciągu najbliższych 50 lat?. Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek t. Rozwiń Jacques Attali Krótka historia przyszłości Zobacz więcej ReklamaKrótka historia przyszłości..

Przeczytaj opis książki "Krótka historia przyszłości" a także poznaj jej ocenę.

Oto pytania, na które próbuje odpowiedzieć w swojej frapującej, a zarazem bardzo klarownej książce Jacques Attali.. Wydawca: Prószyński i Spółka (2008) ISBN: 978-83-7469-743-9..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt