List do św józefa o dobrego męża

Pobierz

Józefa jak złotej rybki.. Czytałam, że można i tak ;) w dniu, w którym napisalam list (1 lipca) zaczęłam 30 dniowe nabożeństwo do św. Józefa w tej samej intencji.Nie należy traktować modlitwy/listów do sw.. Zachęcał wiernych, aby prosząc o dobrego męża i dobrą żonę uchwycili się Jezusa.Też się dosyć długo modliłam do św. Józefa o męża, i nawet zmówiłam Nowennę Pompejańska w tej intencji jakieś 5 lat temu, i po wielu innych modlitwach w tej intencji w końcu przyjęłam to że jestem sama.. Modlilam się do Jezusa, św. Faustyny, św. Rity, a w końcu i do sw.. - Jeśli ktoś pisze listy do św. Józefa, musi się zawierzyć przez niego Panu Bogu, inaczej nic z tego nie wyjdzie.. Oddajmy im głos.. Mam 40 lat.. Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!. Amen.Zaproszenie na spotkania do Sanktuarium Św. Józefa w KaliszuZachęcamy do włączenia się w Nowennę!. Maria modliła się o zdrowie dla dziecka w rodzinie i pracę dla jego ojca.. Święty Józefie, Oblubieńcze Bogarodzicy!. Trzymam go w domu, w Pismie Świętym.. Świadomość, że sama Najświętsza Maryja Panna, Matka Syna Bożego, znalazła w Tobie najlepszego .2018-02-16 19:30 2018-02-16 20:30 Europe/Warsaw Msza Święta w intencji o dobrego męża/ o dobrą żonę - Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu (16 LUTEGO) 16 lutego 2018 - godz. 19.30. plac Świętego Józefa, Kalisz, Polska Chryste, wysłuchaj nas..

Modlitwa do św. Józefa ...Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża.

Święty Józef powinien być znany wszystkim zakochanym, poszukującym i małżonkom.. Obrałam sobie za orędownika i patrona chwalebnego św. Józefa usilnie się jemu polecając (…) Nie pamiętam bym kiedykolwiek, aż do tej chwili, prosiła go o jakąś rzecz, której by mi nie wyświadczył (…).Modlitwa ,,o dobrą żonę, dobrego męża" po raz kolejny w trzeci piątek miesiąca, odbyła się w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu.. W każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem patrona.Modlitwa do św. Józefa o dobrego męża.. Czasem też św. Józef inaczej odpowiada na prośbę.Napisałem do Św. Józefa list.. Jedną z bardziej popularnych jest modlitwa do św. Józefa o dobrego męża: "Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim .Nowenna do św. Józefa.. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.. Więc przyłożyłem go do monitora, gdzie mam podobiznę Świętego, a teraz noszę list na sercu, bo od dawna mam Św. Józefa za patrona Ojców, którym też jestem, tylko jakże grzesznym!, przebacz mi Panie.Od czerwca modliłam się do św. Józefa o znalezienie dobrego męża, gdyż to Najlepszy święty jakiego mogłam sobie do tego wybrać..

Oto modlitwa do Św. Józefa o dobrego męża:Modlitwa do św. Józefa.

Józefa (do którego zaczełam rowniez pisać listy).. Obecnie obcodzony jest rok św. Józefa.. 9 dni przed 19 marca zapraszamy do podjęcia Nowenny do tego Świętego!Modlitwa do Świętego Józefa o dobrego(ą) męża(żonę) Święty Józefie, dziękuję Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż (nie ożeniłem się).. Wielu doświadcza, że św. Józef jest specjalistą od spraw rodzinno-mieszkaniowo-finansowych.. W każdy trzeci piątek miesiąca odprawiane są Msze św., w czasie których wiele osób modli się za wstawiennictwem patrona.Proszę Cię o łaskę dobrego męża, wiernego towarzysza życia, z którym mogłabym się związać węzłem sakramentalnej łaski, założyć rodzinę Bogiem silną, dzielić losy w powodzeniu i niedoli, we wzajemnym zrozumieniu, szacunku, miłości i poświęceniu oraz budować szczęście życia rodzinnego na zasadach Ewangelii.. Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji małżeństwa i wyboru odpowiedniego męża.. Czekałam na pracę i zaraz po napisaniu listu, otrzymywałam .Skoro ja nie umiałam się zmobilizować, żeby się pomodlić o dobrego męża, to oddam to innym, a z miłą chęcią pomodlę się do św. Józefa w intencjach innych osób..

Intencja O DOBREGO ...Listy do św. Józefa Marta od dawna modliła się o dobrego kandydata na męża.

Przed tym obrazem modliłam się i prosiłam Św. Józefa aby wysłuchał mojej prośby.. Nie zawsze wszystko, o co się prosi, faktycznie się realizuje.. 15-17 «Bądź uwielbiony, Boże ojców naszych, i niech będzie uwielbione imię Twoje.. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *Muzyka: Meditation Impromp.Proszę Cię, Panie, o dobrego męża (dobrą żonę).. Grzegorz jako mąż i ojciec pragnął dobrej pracy i czasu dla rodziny.. Nowenna to dziewięciodniowe nabożeństwo przebłagalne.. Wcześniej modliłam się różnymi modlitwami, ale niestety nie przynosiły żadnych łask.- Modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę jest modlitwą o małżeństwo, o to, co ma być wydarzeniem, które nigdy w twoim życiu nie skończy się, bo jest jedno i nierozerwalne do śmierci - powiedział ks. Kempa.. Świadomość, że sama Najświętsza Maryja Panna - Matka Boża, znalazła w Tobie najlepszego towarzysza .Mocno wierzę w orędownictwo, umocnienie i wsparcie, które daje św. Józef.. Chryste, usłysz nas.. Zaakceptowałam, że może tak jest dla mnie lepiej.Inicjatywa modlitwy o dobrego męża i dobrą żonę powstała w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.. Jetzt Online-Tool ansehen.Litania do św. Józefa Gdy dowiedziałam się, że św. Józef pomaga znaleźć dobrego męża, miałam już po trzydziestce, za sobą kilka krótszych lub dłuższych relacji, a mój poziom frustracji i zniechęcenia w aspekcie relacji damsko-męskich był wysoki..

Synu Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.Kalisz: modlitwa do św. Józefa o dobrego męża i dobrą żonę.

Kochany Święty Józefie dziękuję Ci z całego serca !. Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.. Na progu dojrzałego i samodzielnego życia zwracam się do Ciebie o pomoc w podjęciu trudnej decyzji o małżeństwie i wyborze odpowiedniego męża.. Na początko wydawało się, że o co bym nie poprosiła to od razu wydarzal sie cud.. Doświadczyłem tego w wielu sytuacjach i dlatego ufam, że ten Święty Patron będzie mi towarzyszył w diecezji kaliskiej - podkreśla w krótkiej rozmowie bp nominat Damian Bryl.Kasia zaznacza, że list do św. Józefa to nie zaklęcie czy magiczna sztuczka.. Na początku przypadkowo spotkany ksiądz opowiedział mi historię, jak to jedna dziewczyna codziennie odmawiała litanię do .Potwierdzam oczywiście :) Po studiach postanowiłam podjąć modlitwę do św. Józefa - nowenna, litania z książeczki kupionej w sklepiku przy kościele w Krakowie.. Od wielu lat miałam problem w kontaktach z mężczyznami, uciekałam, kiedy coś się działo, zawsze było coś nie tak.Modlitwy do św. Józefa - O dobrą żonę i o dobrego męża.. Boże, Ojcze niebieski, który kierujesz losami każdego człowieka, pokieruj i moim życiem tak, bym znalazła sobie dobrego męża, z którym mogłabym godnie spełniać zadania, dla których małżeństwo ustanowiłeś.Ja napisalam list do św. Józefa ;) co prawda nie prosiłam w nim o dobrego męża tylko o pomoc w naprawie relacji z ukochanym.. Święty Józefie, Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną), pomóż mi spotkać tego człowieka.Modlitwa o dobrego męża do św. Józefa.. Mszy Świętej o godzinie 19.30 przewodniczył i homilię wygłosi ojciec Paweł Zybura, dominikanin z Poznania.Józefa słynący łaskami.. To było pod koniec sierpnia i jeszcze tego samego roku poznałam mojego wymarzonego męża.. Obecnie obcodzony jest rok św. Józefa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt