Uzupełnij krótkie odpowiedzi did you have a good time

Pobierz

EX.4 Ułóż i zapisz pytania.. Past time expressions 7 Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. TARA: Yes- if they (e) .. you to work on Sundays, they (f .nastepnie napisz odpowiedzi 2012-09-09 11:24:56 Uzupelnij pytania i odpowiedzi 2012-11-03 12:15:03 Napisz pytania i uzupelnij odpowiedzi w czasie przeszlym (klasa 6) 2015-01-06 21:27:36Zobacz 1 odpowiedz na zadanie: POMOCY w zadaniu z angielskiego klasa 5.Uzupełnij słowa i krótkie odpowiedzi.. Question from @Monia1214 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. W przypadku większości czasowników czas ten tworzy się przez dodanie do formy podstawowej .5 Ułóż w zeszycie pytania w czasie przeszłym i napisz do nich krótkie odpowiedzi.. Podręcznik, str. 116.. Przy tworzeniu pytań pojawia się dodatkowe słówko (operator).. (Czy ja tam poszłam w zeszły wtorek?). Zadanie.. 5) Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. Książka ćwiczeń str. 74- po zrobieniu zadań możesz sprawdzić odpowiedzi na końcu ćwiczeniówki.. yesterday - wczoraj; last week - w poprzednim tygodniuKrótko mówiąc - informujemy, kiedy coś się stało.. Zadanie.. Yours XYZ oceni ktoś zgodnie z kryteriami CKE, zadanie brzmi : (0-10) w twoim domu trwa remont.. 5) Uzupełnij zdania podanymi czasownikami w .Jun 6, 2022Napisz krótkie odpowiedzi do pytań :1 Has she got a brother?.

Uzupełnij krótkie odpowiedzi.

Strona 10.. W trzeciej osobie pojawia się końcówka -s i otrzymujemy does.. Past Simple stosuje się także, gdy mówimy ogólnie o przeszłości lub czynnościach wykonywanych w przeszłości regularnie.. EX.4 Przeczytaj zaproszenie i odpowiedz na pytania poniżej.Czas ten wyraża czynności, które zostały wykonane w przeszłości, a moment ich wykonania jest dokładnie określony.. Dobra wiadomość: Operator jest identyczny we wszystkich osobach :) Pytanie tworzymy wstawiając did przed podmiot zdania a czasownik.. wraca do pierwszej formy!Oct 11, 2020pytania w Present Simple.. Uwaga: w trzeciej osobie w pytaniu nie dodajemy końcówki -s do czasownika głównego .2.. Zadanie.. Did you buy sweets?Jun 4, 2020Start studying Na zmianę zadawajcie sobie pytania dotyczące weekendu (Did you …?). 7: 1. is .Nastepnie napisz krótkie odpowiedzi, używając will i won't.. damian_trun .EX.3 Uzupełnij tekst odpowiednią formą czasownika.. Uzupełnij zdania użyj podanych czasowników w formie czasu Past Continuous.Podpisz rysunki, a nastepnie utwórz od rzeczowników przymiotniki, które utworzą właściwe połączenia z podanymi wyrazami.. w e-mailu do kolegi a Anglii -napisz co zmieni się w twoim domu po remoncie -opisz jeden problem, który się pojawił z powodu remontu, jak został rozwiązany -dowiedz się co .1..

No, they didn't.Krótkie odpowiedzi w języku angielskim.

Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub .ćwiczenia.. ZadanieJaka jest różnica pomiędzy have/do 2022-06-06 15:24:49; Potrzebuje odpowiedzi na pytania w załączniku , bardzo proszę o pomoc 2022-06-05 22:47:38; Potrzebuje odpowiedzi na pytania w załączniku , bardzo proszę o pomoc 2022-06-05 22:45:45; Potrzebuje odpowiedzi na pytania w załączniku , bardzo proszę o pomoc 2022-06-05 22:44:43Check your grammar Odpowiedzi do poniższych ćwiczeń napisz w zeszycie.. Słowo to nie ma tutaj swojego znaczenia, pełni rolę wyłączne pomocniczą.. Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. Angielski na jutro błagam pomóżcie 1.Uzupełnij zdania wyrazami utworzonymi od wyrazów w nawiasach .. Uzupełnij słowa i krótkie odpowiedzi.. Question from @Monia1214 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Have to - pytania i przeczenia i krótkie odpowiedzi.. W tym czasie także pojawia się pomocniczy operator, za pomocą którego tworzymy pytania i przeczenia - tym razem jest to słówko did.. Góra- Góral- Szynka- Wyrazy z którymi trzeba połączyć : Strój - Strumyk - Zupa - Dajen NAJ PROSZE8 Pracujcie w parach lub w małych grupach..

Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi.

Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi.. Question from @oliwia5045 - Szkoła podstawowa - Język angielski ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt