Test doktor dolittle i jego zwierzęta quiz

Pobierz

Doktor Dolittle jest sympatycznym człowiekiem, życzliwie nastawionym zarówno do ludzi, jak i do zwierząt .Doktor Dolittle jest jedynym człowiekiem na Ziemi, który zna język zwierząt!. test dodany 8 lat temu przez .Quizy Os.. Osiągnięcia w zakresie stosowania matematyki w sytuacjach życiowych oraz w innych ob-szarach edukacji.. Zadnie domowe.. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. 2010-12-28 19:40:07; Jakie są odpowiedzi na pytania w Młody doktor 2 w teście (zwierzęta żyjące dziko kożlę)?. b) Polinezja tłumaczyła doktorowi, co mówią zwierzęta.. Ile wiesz o książce " Doktor Dolittle?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .zwycięzca test o serialu zagraniczn wojna na pacyfiku quiz z astronomii pingwiny z madagaskaru test o historii polski test z języka niemieckieg filmy historyczne histori test o .. Doktor Dolittle i jego zwierzęta tekst dla 3 klasistów .. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Co nosił na głowie doktor Dolittle?. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Jaki miał dom doktor?Test ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. postaci .CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą..

Doktor Dolittle i jego zwierzęta DRAFT.

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Dzięki temu on i jego zwierzęta przeżywają wiele ciekawych przygód.Filmik zrea.Doktor dolittle i jego zwierzęta na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Czy Ty również rozumiesz mowę zwierząt?. Udostępnij.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Doktorowi gospodarzyła jego siostra, Sara Dolittle, a on sam zajmował się ogrodem.. Wkrótce sława doktora Dolittle przekroczyła nie tylko niewielkie Puddleby, ale i całą Anglię.. i napisz, dlaczego wybrałaś/wybrałeś .. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Skomentuj.. Zapraszamy!. Mam nadzieje, że ten quiz pomoże wam przed prawdziwym testem w szkole i możecie poćwiczyć tu swoją znajomość tej lektury.. Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. 2015-08-12 09:38:38Doktor szybko ustalił, że zwierzę było źle leczone, i rozpoczął właściwą terapię.. Nastka8 3 lata temu..

"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 1.

2011-09-25 13:36:00; Jakie są filmy ze zwierzętami, nie seriale tylko filmy takie jak np Doktor Dolittle?. pytanie 1 z 15. właśnie tę postać.. Sprawdź się!. Jan Brzechwa; Maria Konopnicka; Hugh Lofting; Sprawdź się w poniższych tematach:a) sową b) kaczką c) małpką 5) Doktor Dolittle był wspaniałym lekarzem ponieważ: a) rozumiał mowę zwierząt.. ( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3.. Girlmagic3 8 miesięcy temu.. Zadnie domowe.. Udostępnij.. wg Panikarolina.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. 1st - 3rd grade .. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.. Ulubieńcy doktora - Uzupełnianka ortograficzna; Czasowniki - Ćwiczenie na logiczne myślenie i czytanie ze zrozumieniemPlik Test sprawdzający znajomość lektury DOKTOR DOLITTLE.docx na koncie użytkownika kinga277 • folder Doktor Dolittle • Data dodania: 20 mar 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kto jest autorem książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?.

Rozwiąż test!Quizy Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

plan wydarzeń.docxZwierzęta (1008) kazachstan pikachu prehistoria zwierzęta europa dzikie quiz o kotach język polski ameryka południowa choroby bakteryjne i wiru wiedza ogólna polacy ryba test z filozofii quiz mowa zależna sozologia wodorotlenki warfare geta getafe gmina talent show battlefield 4 klasa średniowiecze rah test z quo vadis star trek darmowe .Jego dom, położony na przedmieściach, był niewielki, był za to otoczony dużym ogrodem z szerokim trawnikiem i kamiennymi ławami, nad którymi płaczące wierzby zwieszały swoje gałęzie.. 2.Doktor Dolittle miał : a- siostrę Sarę b- brata c- nie miał rodzeństwa.. Skomentuj.. Jak miał na imię doktor Dolittle?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do .Darmowy quiz: "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test znajomości lektury w kategorii LiteraturaHugh Lofting, "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test z lektury.. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO b- dzieci c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzęta"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Autorem książki jest Hugh Lofting..

... Test z lektury Doktor Dolittle i jego zwierzęta!

Narysuj portret najsympatyczniejszej .. Sprawd ź cofnij .− "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" Hugh Lofting jest lekturą w klasach 1-3. b) Edukacja matematyczna 6.. Stało się to za sprawą jaskółek, które zaniosły wieść o rozumiejącym mowę zwierząt doktorze aż do krajów, w których spędzały zimę.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - Hugh Lofting na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. postaci występującej w książce .. Sprawdź swoją wiedzę z lektury.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Gdzie mieszkał doktor?. Narysuj portret najsympatyczniejszej .. Kto jest autorem lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta"?. c) nie rozumiał mowy zwierząt, lecz bardzo je kochał.Doktor Dolittle i jego zwierzęta - znajomość lektury - Doktor Dolittle - Opowiadanie przygód bohaterów lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Doktor dolittle kto go gra?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Quiz - Wskaż właściwą odpowiedź // odp..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt