Co trzeba wziąć na wycieczkę

Pobierz

- Pieluszki (dla niemowląt).. Warto również pomyśleć o zabraniu ze sobą zatyczek do uszu.3 days agoJul 1, 2020Jan 21, 2021Obok batonika powinna znaleźć się pożywna kanapka, a także bidon z wodą.. Środki medyczne Dobrze przygotowana apteczka na nagłe wypadki to niezbędny element każdej walizki.TodayJun 28, 2021Jak się najlepiej spakować na wakacje żeby mieć wszystko, co będzie użyteczne w jednej niedużej walizce żeby nie wyglądać jak panowie na zdjęciu?. - Nakrycie główki (czapeczka, chusteczka lub kapelusz).. Przygotujmy też dziecku dodatkową bluzę i parę spodni lub krótkich spodenek na zmianę - na wszelki wypadek.Ustalmy sobie na początek taką bazę - co potrzebujemy na 2-dniowy niezobowiązujący wyjazd.. - Mięciutki kocyk.. W ferworze rozmyślań co wziąć ze sobą, bardzo łatwo zapomnieć o podstawach, takich jak dokumenty, paszport, lekarstwa (zwłaszcza, jeśli przyjmujesz je na stałe konieczne jest ich spakowanie), ładowarka do telefonu czy nawet pieniądze.Czapka, kaszkiet, kominiarka lub opaska na głowę Rękawiczki standardowe lub jednopalcowe Odzież przeciwdeszczowa (kurtka, spodnie) Bluza lub kamizelka z polaru Uwaga: przedstawiona powyżej lista ma charakter orientacyjny i nie może być traktowana jako absolutny wyznacznik tego, co należy wziąć na wycieczkę.Wygodne buty, zróżnicowany ubiór (m.in. bielizna oraz skarpety na zmianę, kilka t-shirtów i jakaś grubsza bluza lub polar), a także konieczne kosmetyki są oczywistością..

Zawsze można wziąć pod uwagę, że możemy np. je poplamić, ale po co zakładać najgorsze?

warunki pogodowe.Mar 21, 2022Aug 11, 2021Widziałam setki takich przypadków: na nogach trampek, nieco wyżej goła łydka, t-shirt, a w ręku półlitrowa butelka wody.. 2 bluzki, jedną parę butów, ,,akcesoria" adekwatne do pory roku - okulary słoneczne, czapka, szal,May 13, 2021Sep 23, 2021Jeśli wyjeżdżasz do ciepłego miejsca, pamiętaj, aby poza koszulkami na krótki rękaw, krótkimi szortami, letnimi sukienkami i strojem kąpielowym zabrać ze sobą coś na chłodniejsze wieczory.. Zapewne też telefon w kieszeni, żeby móc trzasnąć sobie samojebkę na FB.. Weźcie również poprawkę na średnie czasy przejścia - nie uwzględniają one Waszego tempa ani postojów, np. na zdjęcia.. jedne spodnie - spokojnie Wam wystarczą.. Plecak na wycieczce nie powinien być przeładowany.. W czasie letnich wyjazdów niech znajdzie się w nim czapka z daszkiem.. O każdej porze roku - nawilżane chusteczki higieniczne.. średni czas przejścia vs rzeczywisty.. Oczywiście leki (głównie te przyjmowane na stałe oraz leki przeciwbólowe, przeciwwymiotne i przeciwbiegunkowe), materiały opatrunkowe, środki odkażające (np. woda utleniona), kremy na oparzenia słoneczne, repelenty, krople do oczu i nosa oraz węgiel..

Bluza z kapturem, kurtka i długie spodnie zawsze się przydadzą.Co zabrać na wycieczkę szkolną - lista rzeczy do zabrania Lista taka powinna zawierać wszystko, co będzie nam potrzebne podczas wycieczki.

- Mały ręcznik plażowy.. Pamiętajcie że długość szlaków wylicza się na podstawie wzorów matematycznych.. - Jednorazowy nocniczek.3 days ago Plecaka brak, a co za tym idzie - brak jakiegokolwiek wyposażenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt