Sprawdzian z grecji liceum

Pobierz

Już w pyt.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Przybyli oni do Grecji w kilku grupach w II tysiącleciu p. n. e. Hellada i Hellenowie - początki Grecji.. W przypadku, gdy grono ludzi rządzących w polis było wąskie i ograniczało się do przedstawicieli .Test Starożytna Grecja, Rozdział II: Starożytna Grecja podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II.. Poznać przeszłość wiek XX (I klasa liceum) 2014-05-19 22:02:57; Miał ktoś już sprawdzian z historii Poznać przeszłość wiek xx z działu "polacy podczas II wojny światowej" ?. STAROŻYTNA GRECJA 1.. Podręczniki i ćwiczenia WSiP tj. Historia, Historia zakres podstawowy, Historia zakres rozszerzony oraz Historia po prostu cechują się najwyższą jakością i skutecznością .. Jak pierwsi Grecy nazywali siebie i swoją ojczyznę?. starożytnej Grecji (do Liceum rozszerzenie) Tło historyczne kartkówki.. za link do grupy a .. Temat 1.. Zawiera 31 pytań.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Starożytna Grecja; Starożytna Grecja, test z historii Test o starożytnej Grecji, na poziomie 2 klasy liceum ogólnokształcącego, poziom rozszerzony, nowa podstawa programowa.Wybierz test z rozdziału Starożytna Grecja lub podrozdziałów podręcznika Zrozumieć przeszłość cz. 1 dla Klasa II Liceum.Historia, Sprawdziany i testy "Starożytna Grecja" - test z historii starożytnej dla liceum ogólnokształcącego..

Grecji z zakresu liceum ogolnoksztalcacego.

Filip umarl jak wiadomo — w tym czasie, gdy archontem w Atenach byl Pytodelos.Historia, Sprawdziany i testy "Starożytny Rzym" - test z historii starożytnej dla liceum ogólnokształcącego.. Opis: Pobierz sprawdzian z działu 2 "Starożytna Grecja" grupa 1 i 2 dla klasy 4, .PDF, Materiały dostępne w formacie PDF, gotowe do wydrukowania.. Najstarsze dzieje Grecji: ; Nanstarsze dzieje Grecji - notatkaSprawdzian "Starożytna Grecja" - test sprawdzający - rozdział 2.. Numer zadania w tescie .to most zbudowany z lodzi.. Z kilkoma odpowiedziami się nie zgodzę.. Starożytność.. Warunki naturalne Grecji (Hellady) a. położenie - południowa część Półwyspu Bałkańskiego - wyspy: Kreta, Cypr Wyspy Jońskie - wybrzeże półwyspu Azja Mniejsza (tzw. Jonia)Test Starożytność, Grecja, Rzym i Biblia, Rozdział I podręcznika Przeszłość to dziś dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Zrozumiec przeszlosc zakres rozszerzony "STAROZYTNA GRECJA" Sprawdzian Liceum Zrozumiec przeszlosc zakres rozszerzony "STAROZYTNA.. Odpowiedz.Ogłoszenia o tematyce: sprawdziany liceum na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. STAROŻYTNY RZYM 1.. Tagi: pdf, chomikuj, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, Starożytna Grecja, sprawdzian1 gimnazjum, historia podręcznik "Śladami przeszłości" rozdział Starożytna Grecja co dokładnie będzie na sprawdzianie?.

#historia #starozytnosc #starozytna #grecja #+ #liceum.

Materiały powiązane z testem: Test: Test wiedzy o starożytnej Grecji I gimnazjumSprawdzian z wiedzy o Antycznej Grecji (rozdział II podręcznika Nowej Ery) 1.. Wiesz całkiem dużo o mitologii, ale jeszcze Ci czegoś brakuje.. Zagadnienia są tak ułożone, ze nawet uczniowie mający problemy w nauce nie powinni miec kłopotu z ich rozwiązaniem.. : ) 2012-10-21 19:37:59 Macie ćwiczenia śladami przeszłości 3 ?. Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Sprawdzian z historii.. Gdy znajdowal sie juŽ na šrodku Hellespontu kazal zabié byka na czešé Posejdona.. 315 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. STAROŻYTNA GRECJA .. GRECJA" Autor: Admin o 02:38.. 2012-01-12 19:58:52 Miał ktoś sprawdzian z historii z działu starożytna grecja ?Sprawdziany24.pl to największa w sieci darmowa baza w której znajdziesz sprawdziany, testy, książki nauczyciela i odpowiedzi do nich.. Czym zajmowali się pierwsi mieszkańcy Grecji?Test opracowałam podczas kursu z pomiaru dydaktycznego.. Swoją ojczyznę nazywali Helladą, a siebie Hellenami.. Skomentuj.. Średniowiecze.. Udostępnij.. Ostatnim z 7 królów panujących w Rzymie przed powstaniem republiki był: a) Romulus b) Tarkwiniusz Pyszny c) Tarkwiniusz Stary d) Numa Pompiliusz 2.. Zestaw pytań na temat starożytnej Grecji z zakresu liceum ogólnokształcącego..

Notatki z wosu dla liceum - zakres podstawowy.

J.K 2 lata temu.. 2 nie zostala wymieniona Hestia.Starożytna Grecja- wszystkie grupy.. Ostatecznie nie wykorzystałem jej podczas lekcji, ale posłużyłem się częścią zadań na sprawdzian z tego działu.Część 1.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 5.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. Sprawdziany zawierają po 20 pytań.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Podobno teŽ ierwsz skocz I z okretu na lad az.a cki.. ja mam celujący to mi pomogło po jutzre mam z tego sprawdzian.. Podręcznik: POZNAĆ PRZESZŁOŚĆ.WIEK XX.Starożytna Grecja - jak wiele o niej wiesz?. Niniejsza kartkówka dotyczy starożytnej Grecji i przygotowana została dla klasy 1 Liceum o profilu rozszerzonym..

Test: Starozytna Grecja - liceum Zestaw pytan na temat starozytnej.

Dzieje starożytnej Grecji , Klasa 1 , Poznać przeszłość ZP , Historia , Reforma 2017 Szkoły ponadpodstawowe , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plBrawo!. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.63 Pytania ze Starożytnej Grecji, test z historii .. Tagi.. Inne tryby nauki.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Kartkówka dot.. ROZDZIAŁ II.. Pierwsza część zawiera pytania testowe, a kolejna cześć wymaga własnej odpowiedzi rozwiązującego sprawdzian.Plik starozytna grecja sprawdzian liceum.pdf na koncie użytkownika zsoto04 • Data dodania: 9 lut 2015.. Kultura mykeńska została stworzona przez: a) Kreteńczyków b) Karyjczyków c) Achajów d) Dorów 2.. Połącz odpowiednie urzędy z ich krótkim opisem.Jest to sprawdzian grupy A i B z mitologii.. Charakterystyka testu z historii dla klasy pierwszej gimnazjalnej- starożytna Grecja2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt