Uzupełnij tekst zaimkiem kein w odpowiedniej formie

Pobierz

Uzupełnij zdania odpowiednimi rodzajnikami das ist ein Lineal Znajdź je, zaznacz i wpisz odpowiednio.. die (liczba mnoga) - eine / keine.Uzupełnij tekst wyrazami w odpowiedniej formie a. interest b. this c. it.. Ich kann also .. Treść opery zawarta jest w tekście określanym jako libretto.. Ich kann also .. Englisch lernen.Uzupełnij tekst czasownikami w odpowiedniej formie i zapisz go w zeszycie.. Hast du eine Schwester?Porównaj opisy dwóch kobiet, biorąc pod uwagę ich rolę w kreacji głównego bohatera "Granicy" Zofii Nałkowskiej.. 2.Napisz tekst dyktanda o piekarzu Włodzimierzu.W swojej wypowiedzi użyj jak najwięcej słów zakończonych na -arz,- erz -aż -eż (na pół strony a-4) pomóżcie plis na Witam potrzebny jest pilnie tekst do krótkiego przedstawienia na język polski (gdzieś 5-10 minut) pt.. W przygotowaniach do przedstawienia operowego uczestniczy wiele osób.keine to jest przeczenie, np Das ist kein Mineralwasser (to nie jest woda mineralna).. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Мы с .Opera to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny wystawiany na scenie.. Składa się ona z partii solowych i zespołowych, na przykład chóralnych i baletowych.. Szkoła - zapytaj eksperta (1522) Szkoła - zapytaj eksperta (1522) Wszystkie (1522) Język angielski (811) Język .Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE..

Uzupełnij tekst czasownikiem mögen w odpowiedniej formie.

Zinterpretuj podane fragmenty, odnosząc je do całości utworu.Polecenia do tekstu, który znajduje się na stronie 140-141 w książce pt. "zrozumieć tekst zrozumieć człowieka" zadania strona 142, zadanie 1,2,3,4,5,6,7,8 .Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Question from @PomocnicaJ22 - Szkoła podstawowa - Język angielskiuzupelnij tekst czasownikami w odpowiedniej formie ich heibe.. A zatem kot, który jest rodzaju żeńskiego (die), w liczbie pojedynczej, w przypadku Nominativ.. 5 Uzupełnij zdania rodzajnikami nieokreślonymi ein / eine lub określonymi der / die.Uzupełnij tekst .. Pytanie brzmi: Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wykorzystaj poniższe wyrazy w odpowiedniej formie gramatyczne organizmy- nieorganiczne- destruenci- grzyby- rośliny-gleba Bakterie .Hast du Kinder?. eine wstawia się zamiast rodzajników, ale tylko wtedy jak o jakiejś rzeczy mówimy po raz pierwszy, np. das ist eine Tafel (to jest tablica).. Wpisz w wolne miejsca wyrazy z ramki w odpowiedniej formie Jeden z nich jest niepotrzebny.. Question from @Chomiczekkk - Gimnazjum - Historia6 Uzupełnij tekst zaimkiem zwrotnym себя lub wyrażeniem друг друга we właściwej formie..

Język niemiecki Uzupełnij tekst zaimkiem kein w odpowiedniej formie.

Czyli to, co należy w tym konkretnym przypadku do Ani.. Następnie zamień je na wyrazy o znaczeniu neutralnym.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Uzupełnij tekst czasownikiem mögen w odpowiedniej formie.. she ' s goin to be a waitress .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij tekst ,wpisując w odpowiedniej formie podane informacje.. Wyprawa Argonautów z mitologi greckiejUzupełnij tekst.Wstaw w wolne miejsca właściwe wyrażenia z ramki w odpowiedniej formie.Jedno z nich jest nie potrzebne.. Na jego podstawie kompozytor tworzy muzykę.. Stąd zaimek dzierżawczy ma .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Wybierz .Zadanie: uzupełnij poniższy tekst wykorzystaj poniższe wyrazy Rozwiązanie: bakterie organizmy rozkladają się na martwe szczątki grzyby znajdujące się w glebie na.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Język niemiecki Uzupełnij tekst zaimkiem kein w odpowiedniej formie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt