Test sprawdzający quo vadis

Pobierz

Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Kogo w drugiej kolejności spotyka Alicja podczas swej przygody?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Quo vadis - test wiedzy.. Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Fabuła została oSprawdziany Z Lektury Quo Vadis najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Sprawdziany Z Lektury Quo Vadis oferty.301 Moved Permanently.. Powiadom znajomego.. Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Sam mówił, że rankami budzi się jakby zdrętwiały i bez możności zebrania myśli.Test sprawdzający znajomość quo vadis.. Test wiedzy z "Quo Vadis" .Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) skupił się głównie na architekturze rzymskiejPytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ?. Kto opiekował się Ligią na dworze Nerona ?. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści?. Jak zginął św. Piotr a jak św. Paweł.. Udostępnij.. najwiecej informacji JANusza.. Napisz do nas.. Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ?. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. na szkicach Stanisława Witkiewicza..

Test wiedzy - "Quo vadis" DRAFT.

Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. 0 .TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY "QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1. na portretach Chełmońskiego.. Quo vadis | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Jaką.Quo Vadis Obowiązkowa lektura, każdego Polaka i nie tylko.. Test składa się z 12 pytań.. Jednym z nich, ciągle powracającym jest sposób, w jaki pisarz umiejscowił w powieści Chrześcijan oraz ich życie.. Piszcie wszystko / cokolwiek .. Rozwiąż test.. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ?. Pytania zawarte w teście.. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Quo vadis opracowanie, streszczenie.. Za którą z postaci Alicja podąża w głąb nory?. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. na obrazach Henryka Siemiradzkiego.. Co powinnam wiedzieć o tej ksiażce?. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?. Quo Vadis, test sprawdzający znajomość lektury Henryka Sienkiewicza..

Kto jest autorem lektury "Quo vadis"?

Co narysowała Ligia na piasku ?. Sprawdź się!. każdy + 5 pkt.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test sprawdzający znajomość lektury "Quo vadis" Przykład testu sprawdzającego znajomość lektury "Quo vadis".. 14 czerwca 2020 11:44 Wpisy.. nginxPodczas czytania "Quo vadis" nasunęło mi się kilka zastrzeżeń.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Archiwum publikacji w serwisie Publikacje edukacyjne.. Kogo spotkała Ligia na uczcie u Nerona ?. Inne testy z kategorii.. pytanie 1 z 15. na XIX - wiecznych malarzach portrecistach.. Kto za odpłatą podjął się odszukać Ligie ?. Test sprawdzający kompetencje czytelnicze z zakresu lektury "Quo vadis" H. Sienkiwicza Test został opracowany z myślą o przeprowadzeniu go po omówieniu powieści "Quo vadis" H. Sienkiewicza znajdującej się w kanonie lektur obowiązkowych dla 1 klasy gimnazjum w programie "Świat w słowach i obrazach" (DKW-4014-72/99)..

Mam test sprawdzający, a ja oglądnęłam tylko film.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test wiedzy z "Quo Vadis" Onlybooks 4 lata temu.. Prosze o podanie pytan a najlepiej jak i odpowiedzi do nich nie obrażę się również za .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. W teście Quo Vadis znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: W kim zakochał się Winicjusz.Test z lektury - Quo Vadis!. A) miejsce, czas, narrator ,boPobierz: quo vadis sprawdzian gwo.pdf.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Zapraszamy!. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Sienkiewicz pisząc "Quo vadis" wzorował się .. Test: Wychowujący Winicjusza Germanin Gulo zginął: a) podczas walki z Ursusem b) z rąk Winicjusza c) z wyroku Nerona d) ponieważ był chrześcijaninemCo powinam wiedzieć o "Quo Vadis" ?. Test wiedzy - "Quo vadis" DRAFT.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Publikacja do pobrania bezpośrednio ze stron serwisu: pobierz (ZIP - 9 KB) Program WinZip 8.0 dostępny w Pomocy: Kazimierz Mazur online: 207 gościHenryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1.. Dżuma popularność: 35644 dodał: Klaudus233: Ortografia-2część popularność: 1902 .Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Quo vadis" Henryka SienkiewiczaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza..

"Quo vadis" Test wiedzy z lektury "Quo vadis".

Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc.Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.. Inne tryby testu.. Skomentuj.. test dodany 7 lat temu przez Martola999.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!Quo Vadis Dobra okazja, by sprawdzić, czy przeczytało się lekturę NAPRAWDĘ uważnie, czy tylko 'na odwal' Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Lektura "Quo vadis" to: liryka; epika; dramat; Sprawdź się w poniższych tematach: Alicja w Krainie Czarów.. Jakiego wyznania jest Ligia ?. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo.. "Quo vadis" znaczy.Plik Quo vadis test.txt na koncie użytkownika nataly1989 • folder Lektury • Data dodania: 28 lut 2014.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTest poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt